Hakkımızda

Hakkımızda

Neden Bortek ?

İleri Teknoloji Çözümlerimiz ile Hizmetinizdeyiz!

Şirketimiz Türkiye'de en büyük işletme büyüklüğüne, makina parkına ve üretim kapasitesine sahiptir.

Tamamen yerli sanayimizin kaynaklarını, Türk mühendisliğinin yeteneğini ve teknolojisini, Türk işçisinin çalışkanlığını ve alın terini sermaye kabul eden Bortek, hızlı ve pratik çözümler üreterek, özellikle kamu kuruluşlarının tercihi haline gelmiştir. Yıllık 100.000'den fazla üretim ile 50'den fazla ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.


Hakkımızda Bortek kurulduğu 2000 yılından itibaren sektöre ihtiyaç duyduğu tüm tamir ekipmanları ile etkili ve hızlı çözümler sunmaya devam ediyor.

Su, doğalgaz ve petrol boru hatlarındaki arızaların tamiri masraflı ve zor bir süreç iken Kolay Tamir Kelepçelerinin kullanımının yaygınlaşması ile kamu kuruluşları, gemi sektörü ve özel sektör firmaları yüklü bir maliyetten kurtulmuş ayrıca altyapı hizmetlerinin sürdürülebilirliği artırılmıştır.

Bortek kurulduğu günden beri sayısız arızaya müdahale etmiş ve önemli bir tasarruf sağlamıştır. Tamir kelepçeleri, paslanmaz çelik içine ilgili akışkana uygun kauçuk malzemeden imal edilmiş esnek kelepçelerdir. Aşınmış, hasarlı veya kırılmış boruların hızlı, kolay ve kalıcı onarımı için kullanılırlar. Esnek yapısı, toprak hareketlerinde ve oluşabiliecek vibrasyonları azaltmaktadır.

Misyonumuz Doğal kaynaklarımızın daha verimli kullanımına yardımcı olarak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmaktır.

Vizyonumuz Doğal enerji kaynakların korunmasında dünya üzerinde 150 ülkeye ihrac ile ülke ekonomisinde cari açığı karşı mücadele eden bir firma olmaktır.